Tisza Kálmán Szakképző: 8 sportoló 8 éremmel.

Április 14-én Gyulán rendezték meg az id. Christián László ügyességi csapatbajnokságot

A Tisza Kálmán Szakképző három számban nevezett 8 sportolóval, akik közül mindegyik éremmel térhetett haza.

Először a fiú súlylökést rendezték, amelyet magabiztosan nyerte meg a Fodor József, Komlósi Ádám, Győri Tamás, Római Krisztofer és Szabó Sándor összeállítású csapat. Innen a diszkoszvetéshez mentek át sportolóink, itt Krisztofer helyett Pozsár Richárd dobott. Ezt a versenyt is meggyőző különbséggel nyertük meg.

A záró szám a svédváltó volt, ahol nagy küzdelemben a harmadik helyen értünk célba. A 100 métert Pozsár Richárd, a 200 métert Palotás Attila, a 300 métert Római Krisztofer, míg a 400 métert Molnár Gergő futotta.

A verseny összesített végeredményében, a ragyogó harmadik helyet vihette haza iskolánk. A verseny legjobb eredményét Fodor József érte el a súlylökésben dobott 13 méter 44 centiméterével.